lat rus engLabdien!

Laipni lūdzam Jūs mūsu jaunajā mājaslapā:

WWW.LIVEINRIGA.WEBS.COMRĪGA, LATVIJA, EIROPA!!!

Mīļais draugs!

Rīga ir pilsētā ar lielām iespējām – tūrisms, izklaide, šopings, darbs, mācības un daudz kas cits...
LAIPNI LŪDZAM JŪS mūsu ekonomklases viesnīcās "Jūrnieks Hotel", "Happy Hotel" un "Happy Hostel", kur mēs vērtējam Jūsu komfortu un naudu.

Viesnīca "Jūrnieks Hotel" piedāvā: 87 numurus ar 160 vietām!
Kontakti: Tel.: (+371) 26199737, e-pasts: reception@hoteljurnieks.lv
Adrese: Sofijas iela 8, Rīga, Latvija.
Viesnīca "Happy hotel" piedāvā: 41 numurus ar 154 vietām!
Bezmaksas: Wi-Fi. Atpūtas tela. Virtuve. Autostāvvieta. Veļa un dvieļi. Vairākos numuros ir TV un privātās dušas telpas.
Kontakti: Tel.: (+371) 2005 5252, e-pasts: happyhotel@inbox.lv
Adrese: Garozes iela 25, Rīga, Latvija.Blakus Via Baltica šosejai, tikai 10 min braucienā līdz Vecrīgai un 15 min braucienā līdz Rīgas lidostai!
Viesnīca "Happy Hostel" piedāvā: 41 numurus ar 155 vietām!
Bezmaksas: Wi-Fi. Virtuve. Autostāvvieta. Veļa un dvieļi. Katrā numurā ir skapis un galds ar krēsliem. Katrā stavā kopējas dušas un tualetes.
Kontakti: Tel.: (+371) 2005 0550, e-pasts: happyhostel@inbox.lv
Adrese: Kartupeļu iela 8, Rīga, Latvija.


Jums ir pieaicinātie darbinieki? Izvietojiet tos pie mums!

Labdien,
Mūsu kompānija piedāvā dienesta viesnīcas pakalpojumus, kuros ietilpst uzņēmumu darbinieku uzņemšana, izvietošana un apkalpošana. Ja Jūsu organizācija strādā cilvēki, kuru pastāvīga dzīves vieta atrodas ārpus Rīgas, un Jūsu savstarpējās vienošanās ir iekļauta transporta izmaksu vai dzīvokļa īres apmaksa, tad Jums būtu ērtāk izmantot dienesta viesnīcas pakalpojumus, jo tam ir ievērojamās priekšrocības:

 • Tas ir droši un pastāvīgi;
 • Jums ir lielākā speciālistu izvēle no citām Latvijas pilsētām un no ārvalstīm;
 • Iespējams izmitināt darbiniekus pat uz dažām dienām (apmācībām, semināriem, konferencēm un līdzīgiem gadījumiem – izmaksas ir daudz zemākās, nekā parastajās viesnīcās);
 • Darbinieks netērē laiku braukšanai no / uz darbu, līdz ar to vairāk atpūšās un labāk strādā;
 • Nav speciāli jāmaksā par sniegtajiem komunālajiem pakalpojumiem;
 • darbinieki tiek izvietoti pilnībā mēbelētās div-četrvietīgās dzīvojamās istabās, saņem gultas veļu, tiek nodrošināti ar visu nepieciešamo pastāvīgai dzīvošanai: virtuves ir aprīkotas ar elektriskajām plītīm, mikroviļņu krāsni un ledusskapi, sadzīves telpa veļas mazgāšanai (ir pieejamas veļas mašīnas, veļas žāvēšanas ierīces, gludināmais dēlis, gludeklis), dušas telpas, sanitārie mezgli, Wi-Fi.
 • Katru dienu tiek organizēta koplietošanas telpu apkope un atkritumu izvešana;
 • Regulāra gultas veļas maiņa;
 • 24h diennaktī pieredzējušie dežuranti rūpējas par sabiedriskās kārtības ievērošanu, kas nodrošina labāku atpūtu iemītniekim.

  Papildus Jūs varat bezmaksas:

 • izvietot aktuālās vakances mūsu mājas lapā!
 • izvietot informāciju par Jūsu kompāvijas aktuālām akcijām mūsu dienesta viesnīcās!

  Korporatīviem klientiem tiek piemērota elastīga atlaižu sistēma.

  Ir vēlme strādāt vai mācīties Rīgā, bet nav kur dzīvot?

  DIENESTA VIESNĪCAS RĪGĀ

 • Tas ir droši un pastāvīgi;
 • Jums tiek piedāvātas pilnībā mēbelētās dzīvojamās istabās, gultas veļa, viss nepieciešamais pastāvīgai dzīvošanai: virtuves ir aprīkotas ar elektriskajām plītīm, mikroviļņu krāsni un ledusskapi, sadzīves telpa veļas mazgāšanai (ir pieejamas veļas mašīnas, veļas žāvēšanas ierīces, gludināmais dēlis, gludeklis), dušas telpas, sanitārie mezgli, Wi-Fi.
 • Jums nav speciāli jāmaksā par sniegtajiem komunālajiem pakalpojumiem (kas ir nepieciešams īrējot dzīvokli);
 • Jūs varat palikt pat uz dažām dienām (apmācībām, semināriem, konferencēm un līdzīgiem gadījumiem) – izmaksas ir daudz zemākās, nekā parastajās viesnīcās;
 • Jūs netērējat laiku braukšanai no / uz darbu;
 • Katru dienu tiek organizēta koplietošanas telpu apkope un atkritumu izvešana no dzīvojamām istabām;
 • Regulāra gultas veļas maiņa;
 • 24h diennaktī pieredzējušie administratori rūpējas par sabiedriskās kārtības ievērošanu, kas nodrošina labāku atpūtu iemītniekim.

  Privātklientiem Kāpēc dzīvot dienesta viesnīcā „Happy Hostel” ir labāk, nekā īrēt dzīvokli???

  Vienam cilvēkam ir dārgi īrēt dzīvokli Rīgā, tātad jāmeklē „kompanjons” ar ko ir jādala īres maksa , telpu sakopšanas pienākumi, personīgas mantas, un jāvienojas par savstarpēju cieņu. Diemžēl, bieži tas nenotiek tā, kā vēlētos... Dienesta viesnīcā katrs cilvēks atbild pats par sevi, un gadījumā ja „kompanjons” nesamaksāja laicīgi savu īres maksas daļu, tam nedraud „zaudēt mītni”.

  Pieaug cenas apkurei, elektroenerģijai un ūdenim, līdz ar to palielinās komunālā maksa? Dienesta viesnīcā maksa par komunālajiem pakalpojumiem ir iekļauta cenā, Jums ir fiksēti izdevumi un Jūs varat plānot savu budžetu!

  Īrējot dzīvokli, Jums ir nepieciešamas mēbeles, gultas veļa, sadzīves tehnika, tas viss ir jāved no mājām vai jāpērk. Ja īpašnieks vēlas pārtraukt dzīvokļa izīrēšanu vai palielināt īres maksu un Jums ir jāatbrīvo dzīvoklis, tad Jums jāpārved un jāglabā visas savas mantas, kamēr Jūs atradīsiet jauno dzīvesvietu. Tie ir lieki izdevumi...Dienesta viesnīcā Jūs esat nodrošināti ar visu nepieciešamo sadzīvei! Katru dienu Jūs sagaida tīras virtuves ar modernu sadzīves tehniku un dušas telpas, lai Jūs varētu sagatavot ēdienu un atpūsties pēc grūtas dienas. Jūs varat izmantot veļas mašīnu un gludekli, lai sakārtotu savu apģērbu! Jums regulāri tiek izsniegta maināmā gultas veļa!

  Ja Jums ir īslaicīgs darbs vai mācības, un īrēt dzīvokli ir ļoti sarežģīti, palikt viesnīcā – dārgi, bet traucēt draugus Jūs nevēlaties? Dienesta viesnīcā Jūs varat dzīvot tik ilgi, kamēr ilgst Jūsu darbs, vai mācības!

  Īrējot dzīvokli Jūs esat viens pats ar savām problēmām!
  Dienesta viesnīcā Jūs varat atrast daudz jauno draugu un paziņu!
  Administratori, kas dežurē visu diennakti, rūpējas, lai visi iedzīvotāji ievērotu kārtību un klusumu un ārkārtas gadījumos var sniegt Jums nepieciešamo palīdzību!

  Izvēle ir aiz Jums!

 • /

  e-mail
  Your Business Our Solution www.era.lv - webdesign, internet solutions, hosting